KMIEĆ Centrum Uszczelnień

kmiec-logo

Renowacja dachów płaskich: Częstochowa, Śląsk

Jako KMIEĆ Centrum Uszczelnień specjalizujemy się w profesjonalnej renowacji dachów płaskich. Przeprowadzamy kompleksowe prace renowacyjne, począwszy od diagnostyki i lokalizacji usterek, po ich naprawę i przywrócenie dachom ich zabezpieczenia. Wieloletnie doświadczenie i nowoczesna technologia wykorzystywana przez ekspertów naszej firmy sprawia, że z powodzeniem wykonamy rekonstrukcje uszkodzonej hydroizolacji dachu płaskiego bez zrywania wcześniejszej warstwy.

Naprawa dachu z papy Częstochowa - Zakres usług renowacyjnych

Bez problemu zrealizujemy renowację dachu płaskiego dwiema metodami. Jedną z nich jest nowoczesna metoda natryskowa, w ramach której przygotowujemy obszar dachu do nałożenia dedykowanej hydroizolacji, a następnie pistoletem aplikujemy ją, by przywrócić szczelność powłoki. To skuteczna metoda renowacji zarówno w przypadku punktowych uszkodzeń, jak i większych obszarów wymagających ingerencji specjalisty. Alternatywą pozostaje renowacja dachu płaskiego metodą ręczną, w której wykorzystujemy takie sprzęty jak pędzle i wałki. Pozwala to na niezwykle precyzyjną aplikację powłoki poliuretanowej i usunięcie podstawowych usterek. To wszystko bez potrzeby usuwania starego podłoża, co ogranicza koszty po stronie klienta oraz przyspiesza proces renowacji dachu.

Bieżąca kontrola stanu technicznego dachu

W pracach renowacyjnych niezwykle istotne jest bieżące kontrolowanie stanu technicznego dachu. Szybkie wykrycie ewentualnej usterki pozwala ograniczyć koszty naprawy i szybką ingerencję specjalistów. Wykonujemy usługi diagnostyczne, dzięki którym zlokalizujemy i wyeliminujemy uszkodzoną powłokę hydroizolacyjną.

Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszym specjalistą.

Poznaj inne nasze usługi: