KMIEĆ Centrum Uszczelnień

kmiec-logo

Hydroizolacja dachów płaskich: Częstochowa, Śląsk

Jeszcze kilka lat temu to głównie obiekty użytkowe oraz hale magazynowe posiadały płaskie dachy. Dziś, rozwiązanie to coraz częściej występuje w nowoczesnych projektach domów jednorodzinnych. Chociaż w odróżnieniu od klasycznych dachów spadowych, wymaga ono nieco większego wkładu zarówno finansowego, cieszy się sporą popularnością. Płaskie dachy doskonale wpisują się w surowy styl, a w połączeniu z betonowymi ścianami sprawiają, że dom wyróżnia się na tle innych. Jednak, ze względu na utrudnione odprowadzanie wody, czy zalegającego śniegu, budynki takie wymagają nie tylko specjalistycznych systemów służących do odprowadzania wody, ale także odpowiednio dobranej hydroizolacji dachów płaskich.

Nowoczesne metody hydroizolacji dachów płaskich

Proponujemy kompleksowe rozwiązania w zakresie hydroizolacji dachów płaskich. Z powodzeniem wykonamy profesjonalną hydroizolację metodą natryskową, która jest gwarancją bezpiecznego i wydajnego zabezpieczenia konstrukcji budynku. W naszej pracy korzystamy ze starannie dobranych powłok poliuretanowych.

Nowoczesna i wydajna technologia hydroizolacji dachów płaskich

W naszej pracy wykorzystujemy nowoczesną i wydajną technologię natrysku hydrodynamicznego, dzięki czemu hydroizolacja wykonywana jest w sposób szybki i skuteczny. Wysokiej jakości płynne membrany zapewniają spokój na lata oraz są łatwe w czyszczeniu i utrzymaniu ich dobrego stanu technicznego.

Do największych zalet wykonywanych przez nas realizacji należą:

  • wysoka trwałość hydroizolacji;
  • odporność zabezpieczenia na działanie promieni UV;
  • wysoka elastyczność powłoki oraz jej aplikacji;
  • możliwość wykonania hydroizolacji również na dachach z dużą liczbą przeszkód;
  • prostota ewentualnych napraw;
  • bardzo dobry stosunek ceny do jakości usługi.

Usługę wykonujemy przy wykorzystaniu powłok poliuretanowych dostarczanych przez renomowanego producenta.

Wykonujemy również izolację dachów płaskich pokrytych papą w technologii Build Tech.

Zakres działalności KMIEĆ Centrum Uszczelnień Częstochowa

Realizujemy zlecenia z zakresu hydroizolacji dachów płaskich w Częstochowie i okolicach. Na życzenie klienta możemy jednak dotrzeć w każde miejsce na terenie kraju. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszym zespołem, w celu poznania oferty i uzyskania wstępnej wyceny.

Poznaj inne nasze usługi: