KMIEĆ Centrum Uszczelnień

kmiec-logo

Hydroizolacja tarasów: Częstochowa, Śląsk

Firma KMIEĆ Centrum Uszczelnień oferuje wykonanie hydroizolacji tarasów w budynkach mieszkalnych oraz biznesowych. Od lat współpracujemy z klientami indywidualnymi, samorządowymi i firmami. W swojej pracy korzystamy z nowoczesnych rozwiązań, które zwiększają wydajność aplikacji powłoki ochronnej na tarasach. Posiadamy niezbędną certyfikację do wykonywania określonych usług. Zabezpieczenie powierzchni tarasu przed szkodliwym działaniem wilgoci zwiększa jego żywotność, ułatwia jego pielęgnacje, a także wpływa bezpośrednio na komfort jego użytkowników.

Hydroizolacja tarasów Częstochowa – szybko i skutecznie

W naszej pracy kładziemy duży nacisk na dostosowanie świadczonej usługi do potrzeb klienta. Dzięki temu nasze realizacje spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników tarasów. Specjalizujemy się w wykonywaniu hydroizolacji metodą natryskową z wykorzystaniem powłok poliuretanowych. Posiadamy także doświadczenie w wykonywaniu usługi w oparciu o EPDM (Resitrix). Płynne membrany są niezwykle wydajnym rozwiązaniem, które obecnie uznawane jest za jedno z najtrwalszych na rynku. Wykonane z nich powłoki cechują się dużą wytrzymałością, trwałością i odpornością na działanie promieni UV, na które praktycznie każdego dnia narażone są tarasy.

Choć koncentrujemy się na realizacji zleceń w Częstochowie i okolicach, z powodzeniem wykonamy uszczelnienie tarasu oraz innych części budynku na terenie całej Polski.

Zapraszamy do kontaktu

Zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem w celu ustalenia szczegółów. Podejmujemy się również niestandardowych projektów.

Poznaj inne nasze usługi: