KMIEĆ Centrum Uszczelnień

kmiec-logo

Hydroizolacja balkonów: Częstochowa, Śląsk

Od lat specjalizujemy się m.in. w wykonywaniu profesjonalnej hydroizolacji balkonów w budynkach mieszkalnych i biznesowych. Dzięki temu zabezpieczymy Twój balkon przed szkodliwym działaniem wilgoci, która może obniżyć jego parametry wytrzymałościowe, a także powodować występowanie pleśni i grzybów. Wysokiej jakości hydroizolacja balkonu jest niezbędna w polskich warunkach, gdy przestrzeń ta narażona jest na zmienne warunki atmosferyczne, temperaturę i wilgoć.

Hydroizolacja balkonów Częstochowa - Zadbamy o Twoją wygodę

Nasze usługi wykonujemy w oparciu o nowoczesną technologię oraz materiały o wysokich parametrach technicznych. Posiadamy niezbędne zasoby i doświadczenie do realizacji hydroizolacji metodą natryskową, która zapewnia idealne pokrycie powierzchni balkonu i stworzenie na niej jednolitej i trwałej bariery przed wilgocią. W pracy wykorzystujemy wydajne powłoki poliuretanowe. To materiał o wyjątkowej elastyczności i trwałości, a także odporny na działanie promieni UV, co jest niezwykle istotne w przypadku balkonów. Jako element konstrukcji budynku wysunięty na zewnątrz, balkony są bardziej narażone na działanie promieni słonecznych, wiatru i wilgoci. Atutem płynnych membran jest również prosta naprawa ewentualnych usterek hydroizolacji, choć samo zabezpieczenie powinno zagwarantować spokój na lata.

Oferta dostosowana do potrzeb klientów

Naszą ofertę każdorazowo dostosowujemy do potrzeb klientów. Swoje usługi świadczymy nie tylko w Częstochowie i okolicach, ale z powodzeniem wykonamy hydroizolację balkonów i innych elementów budynków w całej Polsce. W przypadku balkonów możemy zastosować hydroizolację poliuretanową lub EPDM (Resitrix).

Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszym przedstawicielem w celu poznania dokładnej oferty.

Poznaj inne nasze usługi: